سجام

دریافت و احراز هویت سجام ​

ثبت نام در سجام، دریافت کد بورسی، احراز هویت سجام از جمله خدمات کارگزاری اقتصادبیدار هستند. هر بازاری برای بهبود عملکرد خود احتیاج به زیر ساخت مناسب دارد. سجام زیر ساخت بازار سرمایه است. سجام سامانه «جامع ثبت اطلاعات مشتریان» است و تحت نظر شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه، اداره می‌شود. بر روی لینک زیر کلیک کنید، وارد سامانه سجام شوید و فرایند ثبت نام خود را تکمیل کنید.

وجود سامانه سجام باعث شفاف شدن بازار سرمایه شده است. این سامانه تجاری محسوب نمی‌شود و هدف آن کسب درآمد نیست. شما برای گرفتن کد سجام باید احراز هویت شوید. برای احراز هویت در سامانه سجام  می‌توانید به یکی از شعب کارگزاری اقتصاد بیدار یا شعب پیشخوان سراسر کشور مراجعه کنید.

بخوانید:  اعتبار معاملاتی خرید سهام (وام خرید سهام)

ثبت نام رایگان در سجام با کارگزاری اقتصادبیدار

کارگزاری اقتصادبیدار در راستای مشتری مداری و دسترسی آسان به بازار بورس و سرمایه، کلیه فرآیند ثبت نام در سجام را برای افراد متقاضی انجام می دهد. این مراحل شامل ثبت نام در سایت اقتصادبیدار، ثبت نام در سجام، پرداخت هزینه سجام و احرازهویت سجام می باشند. 

مزایای ثبت نام در سامانه سجام:

• دسترسی به تمامی سرویس های بازار سرمایه 

• عدم نیاز به مراجعه حضوری در هیچ یک نهادهای مالی اعم از کارگزاری، صندوقهای سرمایه گذاری،شرکتهای تامین سرمایه و … بعد از یکبار احراز هویت در سجام.

• ارسال تمامی اسناد، مدارک، اعلان، اخطارها، مکاتبات و مرسولات در سامانه سجام.

بخوانید:  خدمات کارگزاری اقتصادبیدار - افتتاح حساب آسان بورسی

• یکپارچگی اطلاعات مشتریان

• ویرایش اطلاعات مشتریان در صورت تغییر

• پرداخت کلیه مطالبات و عایدی نقدی مشتری در بازار سرمایه به شماره حساب اعلامی در سامانه سجام 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *